KONST / Litografier / Grafiska blad 8129405

nr 812 9405

Grafiska blad

2 st, Müller, 1840, 32x27 (fuktskador)

Utrop:

1.000 kr

Såld:

100 kr

måndag 4 mars 2013
kl 18:05:57

26/2 16:22:41 1      Vinnande bud